| Emiily a întrebat:

Am nevoie de un program gratis cu care sa fac videoclipuri gen:
http://www.youtube.com/watch?v=NMmHEmHnZiU
Ma puteti ajuta? Funda;)
(scuzati categoria!)

Răspuns Câştigător
| Dariuspeerta a răspuns:

VideoPad Video Editor, Pro Show Gold, Ulead Video Studio

9 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Din cate stiu eu este PICASA 3.8 thinking
Dar nu sunt sigura, nu l-am folosit.

| Flaviucu a răspuns:

Poti folosi Movie Marker

| Emiily explică (pentru Flaviucu):

Am incercat sa il descarc, dar nu il suporta calculatorul.
Ai si alte idei, te rog?

| Flaviucu a răspuns (pentru Emiily):

Incearca cu cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe

| Emiily explică (pentru Flaviucu):

Mi se pare mie sau picasa este pentru poze?big grin

| Flaviucu a răspuns (pentru Emiily):

E si pentru videoclipuri

| Emiily explică (pentru Flaviucu):

Ok, pai! Chiar nu ma descurc cu el! Daca ai alte idei sunt bine venitebig grin

| Dariuspeerta a răspuns (pentru Emiily):

VideoPad Video Editor, Pro Show Gold, Ulead Video Studio

| EmmaShefferd a răspuns:

Programul folosit pentru filmuletul asta este simplul MOvie Maker, si e foarte usor de folosit... daca esti incepatoare ti/l recomand ca inceput. uite aici un ex de filmulet facut de mine cu el > http://www.youtube.com/watch?v=yNhXU3CLP78 doar ca eu nu am folosit imagini, insa e la fel si acolo. trebuie doar sa exersezi ..nu iti fie teama sa incerci orice sa vezi cum iese >D Succes scumpa!

| Dariuspeerta a răspuns:

Eu folosesc Movie Marker, poti sa il incerci este foarte bun mai ales pentru incepatori.