| Kimberly2005 a întrebat:

Am niste intrebari putin mai ciudate, dar vreau neaparat un raspuns. Ca sa fiu cantareata imi trebuie neaparat un curs de canto? Si daca da, de la ce varsta pot face cursul?

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

De la ce varsta vrei tu poti face cursul. Iti trebuie un manager si multi bani sa iti finantezi "iesirea"ta, adica sa mergi la un studio, sa faci o piesa si etc, cred ca stii povestea. Si cam asa merge treaba, mai intai trebuie sa stii ca important e sa ai bani sa dai si dupa faci bani din chestia asta, cu multa rabdare si pasiune o sa reusesti. bafta