| Daiurs28 a întrebat:

Am o orga si o vioara cum pot invata sa cant dupa ureche eu stiu sa cant doar dupa note, cum invat?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlackArt333 a răspuns:

Deci. Muzica. Se simte, se aude... Ca sa canti dupa ureche iti trebuie ureche muzicala si 10 ani de experienta in muzica, sau sa incepi de mic cu muzica... Eu. Nu pot veni la tine sa vad daca ai ureche muzicala! (eu am!) Va trebui sa gasesti un muzician care traiese pentru muzica ca sa te testeze. happy