| FreddieM a întrebat:

Am primit un email de la Wikipedia (fiind un sustinator al sitului) cu diferite multumiri si alte informatii printre care si o lista cu cele mai cautate subiecte pe 2019. Cum va explicati ca mai este pamantean care sa nu fi auzit de inegalabilul si genialul Freddie Mercury? Era pe locul 4 in top cautari.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu. Nici eu nu îmi explic, dar este un fapt.

| mudokins78 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca mai sunt oameni care nu au auzit de el? da, sunt destui.

| TheWznd a răspuns:

Doar pentru că îl caută nu înseamnă că nu au auzit de el. Poți să cauți pe cineva pe wikipedia din diverse motive, chiar dacă deja îl cunoștilaughing lol