| anonim_4396 a întrebat:

Am tot auzit o melodie in ratb si nu stiu cine o canta este gen club/dance cu refren"na na na" cu voce de copil si stiu ca mai zice ceva de "my name is...you na na na na"stiu ca nu prea sunt multe detalii dar poate cine stie!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia se numeste "Naughty Boy - La La La ft. Sam Smith" Uite aici link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=3O1_3zBUKM8 Si eu am auzit melodia asta in maxi-taxi si ma obsedase pana am gasit-o :))

| DyMaN a răspuns:

My name is skrillex?))
nu cred sa nu fi auzit de el, dar e voce de copil si e cu my name is...

| Giuclea_Cristi_1993 a răspuns:

Naughty boy -la la la