| PrOx a întrebat:

Am tot auzit o melodie prin diverse baruri si nu stie cum se numeste, vea versurile cam asa:I wanna feel your love, I wanna your love, I wanna feel your love... O O OOO we will gonna get this color, love...( nu stiu exact daca sunt asa dar cam asa suna)As vrea un nume sau un link pe youtube! Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Poti sa ne dai niste indici? Adica :Era voce de fata sau ce baiat? Cam cu ce voce semana?

| PrOx explică:

Nu nu e nici una din ele...este mai recenta melodia adica nu este de prin vara sau de acum 3-4 luni ESTE NOUA!

| PrOx explică:

Erau 2 voci...una de baiat si una de fata