| Adriana_3396 a întrebat:

Am un mp3 player watson 4gb...nu stiu cum sa'l incarc. are 2 beculete rosu si albastru. cand i'l conectez la calculator se aprinde lumina rosie si albastra. daak ascult muzica lumina albastra clipeste toata ziua.asta inseamna ca nu e incarcata? sau de ce e aprinsa lumina? ca oricat l'as incarca tot nu dispare lumina... ajuuutooooor

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ce model e?
Si oricum, poate ca asa e el, atata timp cat poti asculta muzica la el si nu se stinge e ok, bateria ar trebui sa ti-o arate pe ecran totusi, cat mai are in ea...

| Rpgdei a răspuns:

Si eu am un mp 3 ca si si al tau cad il bagi la pc butonul trebuie sa fie pe off si se aprinde dor lumina rosie si il lasi la incarcat cat vrei tu si becul verde clipeste in continu cand mp 3 este pornit. Funda plz!

| Adriana_3396 explică:

Nu mai stiu modelu e gen ipod numai ca e de la watson si e fara ecran...nu cred ca e normal sa clipeasca in continuu...seara e foarte enervant.

| caol a răspuns:

Am si eu unul. Tocmai l.am luat astazi. Citeste cartea lui. O gasesti pe cablu de date. Cand il bagi la incarcat il stingi si il lasi pana se face beculetu rosu in albastru. Iar beculetu albastru asa sta cat timp e aprins. E normal.

| iuliiiia a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Daca il bag in Pc si il las 3-4 ore nu se incarca. mp3-ul e nou, nu are nicio problema. Poate nu stiu sa il incarc. Oricat l-as lasa la incarcat, pot asculta maxim 10 melodii, si nu stiu ce sa fac.Problema e ca mp3-ul e fara ecran, nu pot vedea cata baterie are.Va rog ajutati-ma! Multumesc.

| 243029 a răspuns:

Si eu am exact la fel(pe roz) sh l-am primit azi...el se incarca la calculator...cu beculetele nu tb sa iti faci probleme ca asa se aprind elelaughing)))))