| sweetgirl_1922 a întrebat:

Am un nokia 5310 si vreau sa se auda mult mai tare si nu stiu cum thinking dar nu am nevoie de boxe...

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pai dai volum maxim, desi nu iti recomand, ca poate se strica difuzoarele. eu de obicei il conectez pe al meu(nokia 5220Xpress Music) la boxele de la pc si se aude tare laughing

| jump a răspuns:

Conecteaza`l la un amplificatorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man cum as putea sa dau mai tare la nokia 5310? ca mi sau dus butoanele de pe parti care se da mai tare si nu gasesc de unde.