| me9530 a întrebat:

Am vazut filmul "The uninvited" acum cateva luni si am fost foarte placut impresionata datorita sfarsitului. Mai stiti vreun film asemanator care sa aiba un final neasteptat?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Others, Identity, El orfanato, Signs, Shutter, The Bone Collector, The Box, Mirrors, The Forgotten, My Bloody Valentine, Cry Wolf, Jeepers Creepers, Gothika, The Grudge, Creep, Horsemen, Darkness, House of 9, Premonition, Hide and Seek, From Within, Mindhunters

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Deadline e făcut cam pe acelaşi tipar. Ţi-l recomand. Şi mie mi-a plăcut mult cum a fost făcut The uninvited. Vizionare plăcută!

| silver19 a răspuns:

Da chiar nu mai are nici un farmec fiindca pe parcursul filmului te gandesti tot timpu "mai e mult pana la final ca moor" sau ceva de genu asta, si se duce tot farmecul. am vazut atatea filme din astea si crede-ma ca e la fel. dar hai sa-ti zic unu cu un final de zile mari...The mist.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Daca iti spunem noi filme cu final neasteptat, atunci numai are nici un farmec cand stii ca finalul va fi neasteptatlaughing

| me9530 explică:

Multumesc. O sa am ce viziona vacanta aceasta.