| AdrianaMaria567 a întrebat:

Am vazut foarte multe piese topic pe Youtube, de exemplu Fifth Harmony-Sauced up. Cum se face acest gen de videoclip, de format al piesei si acea descriere? Cum imi pot face un canal topic si cum se scot aceste piese

Răspuns Câştigător
| mihaigeorge58 a răspuns:

Bună. Aceste genuri de clipuri sunt generate automat de Youtube în parteneriat cu casele mari de discuri. Ele au apărut odată cu platforma Youtube Music, platforma ce folosește cel mai mult acest gen de clipuri. Tu că individ nu poți face singur așa ceva. Trebuie să ai o audiență relativ mare în viață reală și pe Youtube și eventual o casă de discuri.