| Nxndxni a întrebat:

Am vazut o melodie care mi-a plăcut dar am uitat numele și chiar nu mai gasesc melodia și am uitat și cine o canta.
Videoclipul arată :era un bărbat blond cu parul un pic mai lung îmbrăcat într-un costum negru și o femeie care cred ca era soția lui, ea era bruneta cu parul scurt, arată bine nebuna ce sa zic.
Doar ca din câte am inteles el murise și ea era o actrița și juca într-un film și era la filmari și acolo trebuia sa se sărute cu unul și fantoma soțului ei se uita și canta o melodie asa de dragoste și la sfârșit ea stătea și se machia in fata oglinzii și el apare in oglinda și ea începe sa planga.
V-as fi foarte recunoscătoare dacă m-ați ajuta!

1 răspuns:
| EmanuelT a răspuns:

Darren Hayes - Insatiable?