| bobopirat a întrebat:

Am văzut un mixer dynacord powermate 1000-2 (cred) doar ca ala care l am vazut în realitate avea 3 ieșiri pentru boxe.. eu tot ce am găsitt a fost doar cu doua.... știți cumva ce model este acela cu 3 ieșiri?? Va mulțumesc!!

Răspuns Câştigător
| RACJDNDB13 a răspuns:

Sall lucrez la Dynacord ve spuneti dvs sunt doar doua iesiri (STEREO) a trea varianta se numeste bridge punte in mono doar pe mod pw normal bridge se face prin swichuri 1 10 sau prin legarea cablurilor in serie valabil pentru boxele de 8 ohm