| anonim_4396 a întrebat:

Am Windows vista si vreau sa pun muzica pe un cd, dar vreau sa il ascult la combina. Imi puteti spnue un program in afara de nero pentru ca nero nu imi merge.

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

CDburnerXP se numeste programul merge si pe vista e si in romana. Pt a folosi CD-ul la combina alegi sa faci un cd audio si nu un cd cu date in caz ca combina nu citeste MP3-uri si scriel la o viteza cat mai mica.

2 răspunsuri:
| adytzusiatat a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......pun-pe-cd/ (si pentru tine ce am zis lui, uite am funda de la el asta ins ca merge;))

| frvtel a răspuns:

Merge si cu Nero, numai ca trebuie sa selectezi "Make audio and data cd" si asa sa-l scrii.