| AdioTPU a întrebat:

Are Beyonce o melodie:
https://youtu.be/FHp2KgyQUFk
La refren spune, traducere in romana:

Refren]15

"Te doream atât de rău
Am trecut peste, de tot
Pentru că sincer, te-ai dovedit a fi cel mai bun lucru pe care nu l-am avut
Te-ai dovedit a fi cel mai bun lucru pe care nu l-am avut
Iar eu voi fi mereu cel mai bun lucru pe care nu l-ai avut"

Când ea zice că el s-a dovedit a fi cel mai bun lucru pe care nu l-a avut vrea să spună că tipul era într-adevăr de calitate și că îi pare rău că nu a rămas cu el sau că era o lichea și Slava Domnului că nu l-a ales? Care-i sensul real?

Răspuns Câştigător
| Ganderoaica a răspuns:

Luându-ne și după nuanțele pe care le folosește cu vocea, care sunt mult mai evidente în ultimul refren, gagiul cam a făcut ceva care i-a arătat solistei niște dezavantaje majore ale lui care nu ofereau șansa unei căsătorii de viitor, fapt ce a făcut-o să-l lase în pace.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Puteau fi cuplul perfect deoarece fiecare era cel mai bun pentru celalalt, dar circumstantele au facut sa nu se concretizeze relatia.