| Darius45633 a întrebat:

As avea o interebare pentru cei care se pricep la boxe, as vrea sa achizitionez una (600 lei maxim) si nu stiu de care.As vrea sa fie portabila, minim 50w, sa aiba loc unde se baga un stick, sa aiba bluetooth.Eu am gasit una pe eMAG, depaseste putin pretul pe care l-am zis dar pot face un mic sacrificiu.Asta e boxa gasita de mine https://www.emag.ro/boxa-portabila-akai-negru-ss023a-x10 /pd/DMCGWMBBM/ Astept pareri de la oameni care poaate au achizitionat-o sau de la oameni care sunt profesionisti.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E foarte buna, autonomie mare si multe caracteristici bune pe ea. Totusi recomand sa te gandesti si la ceva mai puternic daca tot faci "sacrificiu" https://l.profitshare.ro/l/3770279

| Darius45633 explică (pentru CM7YRE):

Cel mai super răspuns, mersi mult, dar poți să îmi explici te rog ce înseamnă autonomie mare și ce înseamnă că boxa este activa, mai există și alte tipuri de boxe înafara de activa? și dacă da ce înseamnă și alea.

| Darius45633 explică (pentru CM7YRE):

Și încă ceva, la boxa pe care mi-ai recomandat-o nu pot asculta o muzica daca este in format MP4 adică e videoclip?

| CM7YRE a răspuns (pentru Darius45633):

Autonomie mare inseamna ca poti s-o utilizezi mult timp, tine in medie 5 zile daca nu ma insel. Exista boxe active, si pasive, boxele active sunt mai bune, dar depinde pentru ce le folosesti (asta nu inseamna ca trebuie sa cauti o boxa activa. In cazul tau, totusi, e buna cea recomandata). Cel mai probabil o sa poti, dar trebuie sa intrebi producatorul/vanzatorul, depinde ce tehnologie utilizeaza fiecare.

| Darius45633 explică (pentru CM7YRE):

La boxa asta pot simți acea vibrație in piept?

| CM7YRE a răspuns (pentru Darius45633):

Acea "vibratie in piept" se numeste bass real. In general majoritatea boxelor ar trebui sa redea bass-ul, dar iti trebuie o piesa cu bass real, nu doar bass.

| Darius45633 explică (pentru CM7YRE):

Ok, mersi mult

7 răspunsuri:
| EmaSara a răspuns:

Da, este foarte buna. are si varul meu tot in acelasi gen si nu s-a plans vreodata ca nu e buna.