| Andrwi a întrebat:

As vrea niste pareri despre aceste boxe. http://www.electronic-star.ro/......i29475.htm
pot fi conectate la amplificatorul dat de ei?

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Cateodata ma intreb cum gasiti abominatiile astea sau cine le produce. Daca vrei set de PA, mai economiseste niste bani si cumpara ceva in care poti avea o oarece incredere ca fiabilitate si specificatii; ca asa pot sa scriu si eu pe net ca A4Tech-urile alea albe de acu' 20 de ani au 10000W pe canal.

Daca nu vrei PA, gasesti chestii decente si pe la ~500 lei - ca Microlab Solo 6C NEW.