| Hexcore a întrebat:

As vrea niste recomandari de rapperi romani.

Răspuns Câştigător
| Aslam a răspuns:

Cheloo, Ombladon, Nimeni Altu, Raku, Alan, Kepa, Dragonu, Sisu, Puya, Chimie, El Nino daca iti place, Samurai, Subsemnatu, D-
trone, Afo, Deliric, Doc, Cedry2k, Echo, Sesu, Codrin Bradea... si cam atat. Astia sunt doar rapperi ce ii cunosc eu, mai asteapta si raspunsurile altor utilizatori.

| Hexcore explică (pentru Aslam):

Multumesc,chelloo,ombladon,sisu,el nino, deliric, cedrea si bazooka ii ascultam deja

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa ce a zis Aslam : Dobrescu, Ombladon, Psihotrop, Kazi Ploae, Vali Umbra, Bean, Jianu, Dilimanjaro, Rappa si Flou Rege

| Hexcore explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hexcore):

N-ai pentru ce.

| Iunix a răspuns:

Arssura

| Hexcore explică (pentru Iunix):

Mersi,ascult 2 melodii de la el

| Nitroblast a răspuns:

Pe langa cei de mai sus: Phunk B, Sergiu Ferat, J Saw, Junk (Paranoia13 ftw laughing ), Brio, Subsemnatu, Carbon, Nwanda, Smogg, Prozak (Facem Records ftw aici laughing ), Don Baxter, Brugner, Vexxatu Vexx (acum il cheama Norzeatic, da tot vechiu Vexx e laughing ), Deceneu