| DdPaul a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr o chitara, nu prea stiu ce sa imi aleg. As vrea o chiatara acustică. Nu am un buget foarte mare. Dacă îmi puteți recomanda astept cu mare drag.

Răspuns Câştigător
| Lily1678 a răspuns:

Cred ca una destul de buna ar fi SM500, depinde daca vrei sa fie stralucitoare sau mată, de obicei toate chitarile sunt peste 500 RON, dar iti trebuie si una de buna calitate, nu una care sa se sparga imediat, poti da un search pe YT cum sa iti alegi o chitara perfecta, sper ca te.am ajutat!

| DdPaul explică (pentru Lily1678):

Mersi, am cautat si pe YouTube. Nu ai putea sa imi dai un link?