| didu194 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie cateva melodii noi si frumoase, nu conteaza straine sau romanesti. Fara manele!

3 răspunsuri:
| fatutzaanutza a răspuns:

Sigur depinde ce doresti... Lady gaga- Telephone, Selena Gomez-Naturally, Avril lavigne-Girlfriend, Shakira - she wolf, Hannah montanalaughingHe could be the one happy, David Guetta -Sexy Chick, Black eyed peas - Imma be, Lady gaga- so happy i could die, Kesha-blah blah blah daca happy Daca vrei sa imi dai idul tau si iti trimit folderul cu melodiile astea si inca cateva mai dragute care imi plac mie

| fatutzaanutza a răspuns:

Iti dau un folder pe mess sau email daca doresti folderul da-mi idul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just google it!