| medeeavandici a întrebat:

As vrea sa stiu un site roman unde se pot comanda postere cu trupe gen Nirvana, Queen, Pink Floyd, etc. FUNDITA!

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Pai, le poti comanda de pe bestial, cum spunea si Kate13, sau daca nu, alege-ti niste poze de pe net si scoate-le la imprimanta.

| thegatekeeper a răspuns:

Singurul pe care il stiu si care are foarte multe articole este http://www.bestial.ro/ Pentru postere, intra la categoria "Muzica" din stanga paginii si o sa gasesti acolo, printre altele.