| Mwhahahaa a întrebat:

As vrea un site de unde pot lua muzica karaokewinking Nu de altha, dar am chef de cantat in seara astaoh go on...As vrea sa-mi compun si o >melodie:" Cateva idei in plus nu mi-ar stricahee hee

Răspuns Câştigător
| Swany a răspuns:

Scri pe youtube numele piesei + karaoke, intri pe www.listentoyoutube.com copiezi linkul de la videoclip si il introduci in spatiul liber de pe acel site.si dai "GO" va trebui sa astepti putin si dupa asta iti va aparea un link mai jos cu "Download MP3" atat >:D

7 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Daca nu-ti convine nu citi...
Asta e, daca eu m-am obisnuit sa scriu cu prescurtari s. a. m. d...
N-am ce-ti facehee hee

| Mwhahahaa explică:

@Zbenguiciwinking
Relax...
Nu filologrolling on the floor
Asa...Eu am adaugat la:Asta e, daca eu m-am obisnuit sa scriu cu prescurtari...Am mai adaugat si "s. a. m. d, adica si asa mai departeoh go on"
Inseamna ca mai era ceva smug
Altha whistling Ce ai tu cu acest cuvantlaughing Nu stiu...
In fine...
Am scris altha si nu alta pentru ca eu asa sunt obisnuita sa scriulaughing
Nu ai venit tu acum "cel mai destept cu romana sub perna" sa te iei de mine ca nu scriu corect si bla-bla-bla chatterbox...

Oricum nu cred ca mi-ar fi fost de folos foarte mult raspunsul tau, sincer am gasit si eu ceva karaoketongue...

Si cum am mai spus... Daca nu-ti convine nu citi.winking
Ocoleste raspunsurile care te displactongue
Si nu ti-am votat raspunsurile "stupide", spre mirarea ta...
Eu n-am nimic cu tine...
Un sfatwinking
Nu te mai lua de altii, incearca sa-ti stai in banca tawinking...

Pa`pa happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mi-aş fi dat interesul, jur că aş fi făcut-o, că mă pricep la căutări online, dar singurul fapt care m-a făcut să renunţ a fost vorba ta plină de duh. Nu de "altha", dar dacă te ajut de data asta am impresia că lumea o ia la vale şi eu o ajut. E aşa de greu să scrii alta corect?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prescurtarea pentru alta e altha? Filologul lu' mama.

| Deea_8310 a răspuns:

Eu folosesc you tube cand vreau ceva karaoke. adica de exemplu melodia hush hush - pussycat dolls. scriu la search ''hush hush karaoke'' si sigur gasesc ceva. dar cu compusul melodiei...nu am gasit pana acum vreun site...si eu as vrea sa imi compun propria melodie, dar nu cred ca exista vreun site pentru asa ceva sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca ar sti toti sa cante si sa compuna melodi tiar spune tie un dar din moment ce nu stie de nu vrei una urata care nu are rima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma jutati si pe mine va rog lumea imi zice ca am dar sa cant numai ca nu ma pricep la karaoke vreausami dati unsait cu karaoke incare sa pot si eu cinta va rog frumos ajutati-ma