| krewkrem a întrebat:

Ascultati parazitii? daca da, de ce? happy
Ce parere aveti despre ei? >:

9 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Imi plac Parazitii sunt cei mai buni din Romania si vor ramane cei mai buni multa vreme. Parazitii nu s-au comercializat si nu se vor comercializa niciodata.

| Iulian03 a răspuns:

Nu imi place, imi place mai mult B.U.G. Mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac Paraziţii şi Mafia(unele melodii) pentru că mesajul transmis de ei prin versuri sunt foarte adevărate.

| IndiferentXD a răspuns:

Dupa 2010 s'au cam comercializat si ei straight face dar raman nr. 1 in acest domeniu! in fine, ma inspira mesajele lor si ii ascult in continuare!

| StefanVLY a răspuns:

Salut/Bună. Ascult Paraziţii din 2005, de ce? Pentru că îmi inspiră un mesaj in mine pe care nici părinţii mei nu au putut să mi-l inspire.Ce părere am despre? Am fost la toate concertele la care am putut să ajung, am tricourile 20cm (pe toate culoriile) si vreo 8 albume. Am investit mult in aceasţă muzică, pentru că daca nu ar mai exista fani care sa mearga la concerte sau sa cumpere albume/tricouri, cum crezi ca vor reusi sa continuie macar 5 ani de acum incolo?

Răspuns utilizator avertizat
| Booster97 a răspuns:

Da,pentru ca imi place, conteaza parerea mea?

| nick29 a răspuns:

Da.
Sunt tot pentru mine

| Andrei_Draica_1997 a răspuns:

Ascult fiindca toate au ramas la fel!