| SuckDreamLoveH a întrebat:

Ascultatori de muzica trap?

33 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

laughing))
Poate tie ti se pare ciudat, dar altor mii se oameni nu.laughing) Si eu ma numar printre acei mii de oameni laughing) Iei. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ce melodii?laughing))
De ex. daca asculti : Jetta- I'd Love To Change The World (Matstubs Remix) ...Nu cred ca te va durea capul. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Big Sean - IDFWU (K Theory Remix)
Nu imi place aia TWRK.laughing)
Da' mai am si la playlist trap, uita-te daca vrei.laughing) Cei drept, nu foarte mult, da' ii ceva acolo. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

laughing) Okay. Saracu' ...Imi inchipui ce te-a maltratat melodia aia.laughing)
Eu as asculta acuma, da' nu pot desigur. laughing Nici sa scriu nu prea pot dar totusi pot. Progres laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Data viitoare asigura-te ca iti iei masuri de precautie. *pericol de perturbare fonica a creierului lu' SuckItUp*

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Toti avem. Fie ca recunoastem sau nu, tot exista acolo. Undeva.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Si probabil asta nu e singura ta slabiciune.
Poate mai ai si altele pe care daca nu le-ai descoperit inca, le vei descoperi cand va fi timpul

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Interesant...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Inseamna ca eu nu sunt om... laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Http://m.youtube.com/watch?v=Wm-iUlReoWU
Poftim!:)))
Dupa ce mai cresc...Inteleg ca esti mai mare ca mine, dar asta nu inseamna ca eu sunt proasta asa cum probabil crezi.
Daca in general un copil de varsta mea ar avea alte preocupatii eu imi vad de treaba mea si invat si ma mai linistesc si eu cu niste muzica si putin TPU. :))
Okay? Okay. Doar nu ai 40 de ani.:))Sau da.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Am crezut ca te refereai la ani..Doar nu ghicesc minti. laughing)
Acceptabila...E un inceput bun. laughing) Poate reusesc sa te corup si pe tine cu muzica asta asa cum am facut cu toti colegii din clasa Mai putin cu niste fetite care asculta Taylor Swift si melodii d'astea comerciale-n romana :3 laughing))) Macar din 30 de copchii, 10 asculta trap datorita mie. :3 laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Bine, bine, bine. laughing :3 laughing))))

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Probabil că sunt alții, dar eu nu.

| Deaad a răspuns:

E un gunoi.La fel ca ruda sa dubstep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu, mai ascult din cand in cand si Trap.

Răspuns utilizator avertizat
| Salahadin73 a răspuns:

E inutil sa asculti trap, nu transmite nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salahadin73):

Lol laughing rolling on the floor
De ce crezi ca muzica trebuie sa transmita ceva?

| Salahadin73 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lel. Muzica la baza e arta, gen. Arta transmite anumite chestii, gen.