| edialexandru97 a întrebat:

Aseara am ascultat Lil Wayne un remix care avea circa 5.5 mil. de vizualizari. Astazi de dimineata am scris iar pe youtube si nu am mai gastit`o. Am cautat pe zeci de pagini, am cautat si pe google. Parca a disparut. Va rog daca stiti remixul sa mi`l lasati si mie. A si inca ceva. Am sters aseara istoricul asa ca nu e acolo.

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa cauti in istoric pe data la care ai ascultat-o si la ora la care ai ascultat-o e cam imposibil sa nu o gasesti... decat daca nu ai sters istoricu. (mentionez tot pe acelasi brower sa dai cautarea ) ctrl+h e comanda de istoric.