| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa ma apuc de un nou instrument, cant deja la chitara si as vrea ceva nou.Ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce zici de harpă?
Pa, pa.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ciatarla

| Deddu a răspuns:

Piaanlove struckimd incep si euhappylove struck

| magicianul19 a răspuns:

La flaut, sau pian

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine sa schimbi ceva in viata. asa cum iti schimbi hainele in fiecare zi, asa poti si tu sa-ti schimbi instrumentul dar nu asa de des ca hainele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu la tobe.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai daca tot canti la chitara ai putea sa incerci si painulhee hee nu stiu da mi se pare ca au o legatura... apropo nu a refer la pianu ala clasicc la cel electricbig grin... apropobig grin fundapuppy dog eyes?

| ldelia09 a răspuns:

Pianul si flatul, eu pian fac din clasa 1 si flaut din a 5-a, sunt superbe amandoua:X

| constantin_8375 a răspuns:

In viata omul are nevoie de mai multe schimbari. asa ca daca simti nevoea sa incerci altceva, atunci succes. ps. daca o sa te apuci de alt instrument, o sa-ti fie dor de primul si asa o sa faci performanta.