| never_5650 a întrebat:

Astazi la Romanii au talent a fost o melodie la intrarea in scena a unui participant. Am mai ascultat-o si tind sa cred ca dupa timbrul vocii artistul care o interpreta este de culoare, iar singurele cuvinte pe care mi le aduc aminte din melodie sunt "I love you"( mai mult tipa). Stie cineva ce melodie a fost?

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Imi poti spune te rog la ce participant/moment ai auzit-o? happy

| never_5650 explică (pentru PopAdrian):

Nu imi dau seama ca eram in alta camera si pana am ajuns eu s-a terminat. O sa ma uit azi la reluare si sper sa o aud din nou.