| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat albumul Bitza-goana dupa fericire?!
Ce parere aveti de el?
Sunteti multumiti?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu l-am cumparat ca nu l-am gasit

| cretzufinish a răspuns:

I l-am cumparat iubitului meu, un album reusit si melodii fresh. El e in culmea fericirii, insa nu e genul meu de muzica. Imi place melodia : "numele tau" atat. happy

| hiphopbeatz a răspuns:

Da=)

Un album foarte bun, nu are o tenta comerciala cuma luat-o spike din pacate.Total multumita.

numele tau, pe strada mea, alta zi dupa noapte, suna al naibii bine.

pace!

| SunShine_3722 a răspuns:

Albuml l-am luat de pe net... desi nu prea ascult genu asta de muzica, albumul chiar mi-a placut. adica bitza s-a ridicat peste nivelul asteptarilor mele.

merita cumparat, mai ales pentru ca sunt cateva piese chiar foarte frumoase.

bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un album peste asteptarile mele.Nu ma asteptam sa-i dau play si a doua oara... i-am dat.Suna binisor.Prin binisor ma refer pentru nivelul lui Bitza, de la care n-am mari pretentii.Dezamagit de colaborari. Cele mai bune piese:Straight to the sun, In direct, Alta zi dupa noapte si N-as fi vrut sa plec.

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

E ta re.is multumita