| Wolfsz a întrebat:

Aveti idee daca as putea gasi undeva RA - Sinnocence? Am dat de Geniu Pustiu pe bestial, dar se pare ca nu mai am acelasi noroc si cu Sinnocence.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Http://cauta.trilulilu.ro/muzica/RA%20-%20Sinnocence

În sfârșit cineva care asculta muzică bună.

5 răspunsuri:
| Wolfsz explică:

Sorrow_wolf9@yahoo.com. Mersi, raman datoare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu. Si Black Sun. Dar nu-mi fac cont pe TPU. doar pentru asta. Lasa o adresa de mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS. daca vrei, fa-ti tu un mail de genul testtemporarabalablaba@yahoo.com si iti trimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc acum sa trimit dar vad ca merge in suturi. Am sa le trimit pana la urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reusit. Sa cauti si in spam.