| DePeTarnave a întrebat:

B.U.G Mafia sau Parazitii? Care trupa va place mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| EvilMayDie64 a răspuns:

Parazitii. Mesaj mai agresiv, sunt mai realisti, au mai multe injuraturi, iar cand se lauda, o fac in mod ironic sau in bataie de joc, se leaga de anumite chestii si reusesc sa transmita mai mult. Mafia, pe langa faptul ca erau relativ limitati la cantatul despre cartiere, acum nu mai sunt nici macar atat, au devenit un fel de manelisti pe rap, comerciali si fara alt mesaj decat "ce tari am devenit".

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

B.U.G Mafia.Pentru că îi place prietenului meu.

| Demidol a răspuns:

Dintre astea doua, nici una.

| DoarAlin a răspuns:

Parazitii. Erau mult mai realisti, mai agresivi, si pe langa injuraturi, aveau si un mesaj mai puternic. In majoritatea melodiilor lor. Mafia s-o dus de mult. Prea comerciala. Uzzy cu Ruby? lel.