| Khizarix12 a întrebat:

Deci am nevoie sa îmi spuneți cum se numește piesa asta, știu ca nu este fredonate bine dar nu prea poți imita. Era la kiss fm și in refren are ceva zdrăngănit gen tană nă nă nă nă https://youtu.be/490gY-dnaAE?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 "băi" ești cu colegu' de bancă
2 piesa e in mod sigur e Prințul Rostislav - Rahmaninov

| Lecorbusier a răspuns (pentru sierra1):

Stai fata mea ca aici nu vorbim cu popa practic ar trebui sa fim toti din aceeasi generatie pe categoria asta

| sierra1 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Chiar dacă ești mai mare ca noi (să zicem că ești/ai fost la liceu) nu insemnă că nu trebuie să ne respecți. Înțelegi?

| Lecorbusier a răspuns (pentru sierra1):

Interjectia "bai" este de fapt destul de elevata comparativ cu"ba". cred ca exagerezi putin n are nicio legatura cu faptul ca nu te respect persoana respectiva ci e un mod de adresare confortabil pentru aceasta comunitate

| sierra1 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Incercă să jignești comunitate cu o introducere de genul "salut" și eventual să o inchei cu un "multumesc"

| Lecorbusier a răspuns (pentru sierra1):

Personal mi se pare prea formal dar ambele metode merg in opinia ema desigur

| Kenji2Uchiha a răspuns:

Dupa fredonatul tau, probabil masina de gunoi cand scapa tomberoanele