| Gorath a întrebat:

Black metal! Mai asculta careva, sau ati dat toti in Bibareala?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Da,ascult black metal.Nu aşa de des ca heavy-ul şi punk-ul, dar ascult.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ăăă,nu,o ard manelistic.
*sarcasm*

| GusWaters a răspuns:

Ascultam,ascultam,de la Burzum,Venom, pana la Satyricon, Hate si Dimmu Borgir

| Necrophagist a răspuns:

Count me in.

| RockNbeer a răspuns:

Eu personal.nu,nu am dat in bibareala(de ce ai scris bibareala cu B mare?)
Si black metal.mai putin.mai mult Death si Thrash happy

| Narcis2007 a răspuns:

Mai mult death metal...

| TheAvenger a răspuns:

Prezent..aici sunt șefalaughingbig grin..black metal, subgen al metal-ului care din partea mea are tot respectul. cool

| Чернобыль a răspuns:

Eu ascult.Immortal e trupa mea preferata.

| BlueStar12 a răspuns:

Daca nu au dat in bibareala inseamna ca sunt manelisti
Putini mai sunt care asculta si altceva incluzand toti pensionarii pe care ii mai auzim cu muzica de epoca si parinti cu muzica din ani 80(tata are o colectie de cantece de pe vremea revolutiei pe care o pune in masina desi mai nasol e cand pune muzica greceasca dar daca am noroc baga AC-DC).
Generatia tanara e in totalitate corupta(sau aproape; eu si un coleg de-al meu mai ascultam ceva rock si suntem 100% impotriva lui Justin Bieber, Miley Cyrus, Selena Gomez etc. si a manelelor.

| chipicao2 a răspuns:

Cred ca prefer sa ascult black metal de care nu am mai auzit pana acum decat sa ascult Justin Bieber! devil

| B1zar a răspuns:

Buna asta cu Bibareala laughing