| DeathTheKid a întrebat:

Bon Jovi sau Queen? spuneti de ce

Răspuns Câştigător
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Trupa mea preferata este Bon Jovi asa ca ii voi alege pe ei.
Dar sincer nu am putut niciodata sa spun care este mai buna. Queen a facut istorie, iar Freddie Mercury este fara dar si poate un geniu al muzicii. Pe de alta parte si Bon Jovi este la fel de cunoscuta, iar versurile melodiilor pe care le canta sunt atat de pline de inteles si de frumoase.
Deci dupa mine sunt cam pe acelasi nivel si le ascult cu placere pe amandoua. love struck

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Queen fara discutii, au facut istorie in muzica rock.

Apache
| Apache a răspuns:

Queen...ii apreciez pe amandoi, dar. queen

| IMC90 a răspuns:

Queen, Bon Jovi este pentru adolescente...

Performanta mult mai buna life (pentru Queen) si versuri mai inteligente happy

| goldheart a răspuns:

Eu zic bon jovi big grin

| mona a răspuns:

Queen,pentru ca muzica lor ramane mereu vie si la moda

| DeathTheKid explică (pentru mona):

Pentru tine conteaza ca o formatie sa fie la moda?laughing

| mona a răspuns (pentru DeathTheKid):

Nu asta conteaza[poate m am exprimat gresit ],am vrut sa spun ca muzica lor oricand e bine ascultata si la orice ora,pentru cei ce au indragit formatia,chiar daca au trecut ceva ani de la debut,sunt tineri care nici nu erau nascuti cand era in voga,, Queen,, si acum sunt fani,