| Roxiiiiii a întrebat:

Bunã! big grin Acum cã începe iar scoala big grin am nevoie de o alarmã bunã la telefon. big grin Vouã cum vã sunã dimineata alarma? big grin Lãsati-mi link'u;*. Cea mai bunã alarmã primeste fundã chatterbox. Multumesc.;*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Http://www.soneriipolifonice.ro/Download73_date_jos_din_pat
Eu am nevoie de de-astea mai dure. :"> ca altfel nu ma trezeste nici un cutremur;)). Bafta `:]

| MimiPopescu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tE5qIFFOSXU
De vreo trei ani am alarma asta! Ma scoala si din morti!

| Ađııa a răspuns:

Hmm...Nu am cum sa-ti las linkul,iti zic:
Daca te uiti la roboti, exista pe site'ul lor niste audio gen sms/ring/alarm, si mie imi suna ceva de genu: "Ţrrrr apasă'l apasă'l apasăăă'l apaaasă'l a.pasă'l! appaasăăă'l!" PS: Nu tipa, vorbeste cand zice asa, dar e asa de enervant incat nu ai cum sa nu te trezesti sa'l... apeşi. big grin

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi dar melodia lui tudyzor ma cam inspaimanta, si eu rad la filme horror!
Eu am melodia aia de la sfarsitul filmului Skyline (http://www.youtube.com/watch?v=sCx-7exMJHk) sau ce ma trezeste pe mine e tiuitul ala ca al televizorului, e ca un fluier de caini (dar pentru oameni). Atentie are efect instant!

| DeyuS13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iP6XpLQM2Cs&ob=av2n Wake up in the mornin' feeling like P Diddy. N-ai cum sa nu te trezesti bine;))