| anonim_4396 a întrebat:

Buna :3 Am facut niste versuri ..adica am incercat rap.dar vreau o parere..ca sa stiu cum ma descurc laughing

Poate ca delirez sau totul este-n ceata, poate ca sunt moarta sau n-am motiv de viata, ori suntem toti nebuni ori eu sunt diferita, nu stiu sa ma exprim sau sunt introvertita? Astept sa intelegi si apoi o sa iti scriu, dar sa stii ca fara tine as fi fost deja-n sicriu, imi zici mie c-am un suflet de artist si pe tine te consideri, un banal ghinionist, as vrea sa te vad dar nu in realitate, ci in visele fugare dintr-o noapte.Imi place sa te ascult fiindca nu-mi place sa vorbesc, pot sa te astept aici pana cand putrezesc, nu ma deranjeaza, am ce astepta dar daca nu ajungi va fi vina ta.

Scuze, nu am mai stat sa le scriu rand pe rand. laughing.

Vreau si euu parere, dau si fundita

2 răspunsuri:
| CeVorbestiMa a răspuns:

Interesant rau...dar mintea mea nu-si poate imagina versurile astea pe un beat de rap :p

| bcn18 a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Mdea, nu prea ma descurc. laughing, oricum am facut o groaza pe un caiet laughing