| smileysmiley a întrebat:

Acum am stat si mi-am amintit de mai multe melodii vechi de la formatii romanesti. Am stat asa, si mi-am adus aminte de un videoclip cu 3 fete si cu 3 baieti undeva pe nisip, cred ca era si marea pe acolo. Stiu ca era filmat si soarele, iar fetele erau imbracate toate la fel in rochii albe si baietii parca erau tot in alb thinking
Si era o piesa superba, pe care mereu o auzeam la radio si ma uitam la ATOMIC la tv si o adoram...
Atat imi aduc aminte din melodie, nu`mi aduc aminte niciun vers, nici macar cine erau interpretii.
Va rog ajutati`ma s`o gasesc, abia astept s`o reascult dupa atatia ani crying.
Sper sa fie cineva care sa ma ajute si ii voi ramane datoare si ii dau si fundita [-o<

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| HardcoreCountry a răspuns:

Etnic-Zorilor

| HardcoreCountry a răspuns:

Nici eu nu am gasit video-ul sad

| Lora_6439 a răspuns:

Sa incercam. Cu toate ca nu corespund bine descruerii, incerc sa cred ca probabil nu iti mai aduci bine aminte. Uite astea erau preferatele mele:
Cocktail - Ei si ce
http://www.youtube.com/watch?v=hkDL06NzWB0

Cocktail - Pana-n zori
http://www.youtube.com/watch?v=1h_Ov0clVpM

| smileysmiley explică:

Nu exista nicio etnic-zorilor nu am gasit nimic asemanator si nici ce a zis @rontzy nu e ce ai puswinking

| smileysmiley explică:

Ankutza2 - asta e melodia :X
Dar am cautat pe youtube, si pe tirlulilu si pe google si nu gasesc videoul original...sad... Puteti sa mi`l dati si mie. daca il gasiti va rog crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/ZZ5/dad3289ea7ffff Ba da exista