| Tr0llinG a întrebat:

Am ascultat o melodie care mi-a placut foarte mult dar nu stiu cum se numeste. In melodie canta o fata care avea vocea lui Nicki Minaj si un barbat. Pe funal se auzeau niste trompete. Nu am retinut niciun vers din melodie. Care stie cum se numeste melodia? Funda!

6 răspunsuri:
| LanaSpectrum a răspuns:

Karmin-I told you so cred...
http://www.youtube.com/watch?v=yEalWO4IjC4

| Tr0llinG explică (pentru LanaSpectrum):

Este pe aproape thinking love struck

| babyylovee a răspuns (pentru Tr0llinG):

Ai gasit melodia? si eu o caut. mi-ai putea spune cum se numeste? mersi mult

| LanaSpectrum a răspuns (pentru Tr0llinG):

Atunci mai asculta piese Karmin, singura trupa care face stilul descris de tine, sau deruleaza pana la minutul 1 si vreo 4 secunde si o sa vezi...