| wdsasd a întrebat:

am auzit azi dimineata la radio o melodie faina romaneasca dar nu am retinut prea mult din ea.la inceput este un rapper din asta romanesc care zice cate ceva si apoi e o fata care are o voce frumoasa si zice n-am__si mai departe nu mai stiu...cred ca este o melodie mai veche pentru ca nu am mai auzit-o.versuri in romana. o stie careva?

3 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Imi pare rau. E cam imposibil din moment ce nu stim versurile/numele melodiei sau macar artistul sau refrenul.Imi pare rau ca nu te pot ajuta! happy

| dada_2571 a răspuns:

Bug Mafia si Jasmine - Cu talpile arse? http://www.youtube.com/watch?v=6BiyLEQ4qKE

| wdsasd explică:

Am gasit-o.multumesc oricum.era N&D - Nu e vina mea