| MonyMoniq a întrebat:

AM auzit niste melodii si nu stiu cine le canta si cum se numesc si as vrea sa le caut pe youtube si sa le descarc. Am retinut niste versuri din melodii, ma puteti ajuta, dati link va rog...
Uite:
1.Esti soare din nou in sufletul meu,(am auzit-o aseara la povestiri de noapte)
2.Mariaaa...(asa zicea in melodie... apoi nu stiu.
3. Cepcererece,(zicea in mel..nustiu cum se numeste si cine o canta)...imi place mult..am tot auzito.
4.Casa Blanca,(am auzit o mel de se tot repeta acest cuvant..stiti mel?

Astea sunt... dati link va rog daca stiti! Dau funda care rasp la toate 4 corect! pa pa!

Răspuns Câştigător
| DanyPavel a răspuns:

1) Hi-Q - Soare
2) Like Chocolate - Maria Maria
3) Gustavo Lima - Cepcererepce
4) Jessica Jay - Casablanca

Nu stiu daca astea sunt, dar poti incerca. Nu le-am ascultat, doar am cautat putin pe Google ceea ce ai zis.

2 răspunsuri:
| RoboBaby a răspuns:

Stiu sa iti spun doar la 3: balada boa -gusttavo lima. La restul nu stiu