| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio...dar din pacate nu stiu cum se numeste..si nici versurile nu prea le stiu..doar din refren putin... spune ceva gen "oo boy, boy rapampampam" laughing)) sau ceva >gen.:" nu stiu exact..stie cineva cum se numeste melodia?big grin Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| ValyOppa a răspuns:

Sore-Different
winking

6 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 explică (pentru Gaabi32):

Da,asta este dar mi-a raspuns altcineva inaintea ta.big grin Mersi mult, oricum.happy

| honex112 a răspuns:

Rihana-man down

| Alexandraaaaa2696 explică (pentru honex112):

Nu o canta Rihanna.happy.Am aflat cum se numeste melodia si cine o canta.happy