| Viraggariv3 a întrebat:

Am inceput sa cant la trompeta de la sfarsitul lui septembrie. Anul acesta am cantat in fiecare zi dar de cateva zile am vazut ca nu mai pot canta, nu mai duc o cantare pana la capat. Dupa ceva vreme parca nu mai dau clare notele si daca continui sa cant ajung sa ma opresc din cauza ca nu mai pot da notele. Inainte puteam canta mai mult(acum doua saptamani), dar acum vad ca nu mai pot. Am facut o zi pauza de la cantat sa vad daca asta e problema, in ziua de pauza am dat numai 2-3 game (nu m-am putut abtine happy ), dar Vad ca nu asta e problema, dupa o zi de pauza nu s-a schimbat situatia prea mult. Care e problema?

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

încearcă să iei legătura cu cineva specializat in domeniu, este cel mai bine.