| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Buna
Am o problema cu castile.
Azi le-am cumparat, erau sigilate nu puteam sa le incerc acolo si cand sa le incerc se aud infundat. Vreau sa mentionez ca sunt casti mici, normale. Am incercat si castile mari prin cablu se aud exact asa ca si astea mici, dar prin bluetooth se aud perfect.
Sfaturi? Sau daca știți cum as putea sa fac sa funcționeze si prin cablu. Mersi

3 răspunsuri:
| Epickk a răspuns:

Buna.
Cel mai probabil problema ta este la telefon.
Am si eu aceeasi problema doar ca telefonul meu este putin uzat si nu mai am ce sa-i fac.
Mergi cu el la un service unde stii tu ca e ok si ti-o face pe loc daca n-are telefoane in fata sau daca ai relatii, una din doua.
In maxim 30 de minute e gata si te costa undeva la maxim 30 de lei.
Bei o cafea si pana se termina cafeaua, e gata si telefonul happy
Consideri ca ti-ai luat un pachet de tigari in plus dar macar n-ai treaba, asculti muzica linistita happy
Castile sigur nu au nimic, asta-ti pot garanta
Dar pentru orice eventualitate, sa fi tu linistita, incearca sa le probezi si in alt telefon.
Intr-un telefon de prin casa sau cand te vezi cu prietenii, gasesti tu o modalitate.
Asta doar sa te convingi si tu, sa stii ca n-ai dat banii degeaba pe ele.
Multa bafta!

| Andreeush a răspuns:

Poate nu sunt compatibile pentru telefonul tău.
Eu mereu când îmi cumpăr căști le probez înainte de a le cumpăra.

| UnholySaint a răspuns:

Undeva pe fir sunt niste butonase, unul e de volum iar altul daca il dai de jos in sus o sa vezi ca se aude altfel.