| Ađııa a întrebat:

happy Am si eu 2 intrebari:
Ce parere aveti despre Bill [Tokio Hotel]? De ce? :S
Dar despre Tom? De ce? :S

Vreau sa stiu parerile voastre...Am impresia ca o sa vad mai multi anti-fani decat fani, dar, ma rog.
Anti-fani: Chiar sunt curioasa ce v'au facut baietii astia de tot ii criticati. feeling beat up

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi plac, pur și simplu nu văd nimic atractiv la ei sau la muzica lor plus că prima dată când l-am văzut pe Bill am crezut foarte sincer că-i fată.
Ce mi-au făcut? Nu mi-au făcut nimic și pe mine mă critică multă lume fără să mă cunoască și nu mă plâng, ei nici măcar nu știu că eu nu dau doi bani pe ei deci sigur nu sunt afectați de faptul că nu-i suport.

| Ađııa explică:

@ ESophiesticataMa: Oi fi stricata ma.hee hee

| SheCanFlyy a răspuns:

Nu imi plac.Nu imi place genu.Plus ca prima oara cand i-am vazut am crezut ca sunt fete.Si acum mi se par tot ciudati si Bill tot fata mi se pare.

| cupcake02 a răspuns:

Ce parere am? Nu imi place Tokio Hotel, prefer rock-ul. laughing