| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am si eu o intrebare...
Cum pot face un CD mp3, fiindca eu faceam fara Nero, dar nu mergeau la casetofonul de la scoala, cred ca erau TRACK-uri.
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori e mp3 ori e track?
Daca nu stie mp3 inseamna ca e model mai vechi si nu stie decat CD audio cu continut in format Wave adica track-uri.
Uite foloseste Mp3 Decoder http://www.hplsoft.com/products/mp3dec/index.html

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Scrie-i un mesaj in privat lui Bula!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PsihoSex da cine e Bula? expert la audio and device sau e patron la Hi Fi.ro?
P. S- Plus ca nu e pe site mai de loc poate omul are nevoie azi nu peste o luna.