| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare la care vreau sa ma conving ce aveti cu justin bieber cu ce va suparat?

Răspuns Câştigător
| byancacool a răspuns:

Buna eu una nu am nimic cu el mie imi place arata bine, are o voce superba pentru varsta lui deci este ok.

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Altă întrebare despre JB?! Mi-a ajuns până peste cap. În alte întrebări sunt date atâtea motive. Ti-e lene să cauti? Și ca să fi lămurită mai bine: e un imbecil care crede că e tare, are voce de fată, arată ca o fată și muzica lui este pur și simplu de rahat!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Mie mi se pare ok.scz ca deviez unpic de la raspuns, am si eu o problena nu imi da voie sa postez nici o intrebare.stii oare care ar fi cauza? te rog daca banuiesti ceva zi-mi si mie printr-un mesaj, scuze ca ti-am cerut aici ajutorul si tocmai tie, dar sunt putin disperata.ms multhappy

| Anileda a răspuns:

Nu am nimic cu el.

| lowfive a răspuns:

E un adolescent ingamfat si superficial care e popular pentru ca arata bine.

| Mik3 a răspuns:

Io nu am nimic cu Justin Bieber, dar ceilalti care nul ii cred ca lor nu le place ca justin a ajuns asa repede acolo suswinking

| Cretzule a răspuns:

Mie imi este antipatic.

| Andre a răspuns:

E urat plus ca arew un mop in cap si toata lumea il place ca e vedeta si ca are bani e miley cyrus doar ca partea masculina intelegi ce vreau sa spun mi-a placut si in primul rand crede ca are toate fetele la picioare deci a scris o noua melodie si te are la picioare?/

| Pinky_1922 a răspuns:

Nu stiu ce vad toate fetele de sunt inebunite dupa copilu ala... mie una mi se pare ca e prea increzut singura melodie care o scos-o si merge sa o asculti fara sa te apuce nervi e baby.
In rest e cam praf scuza-ma dar asta e parerea mea se crede prea important pune niste intrebari stupide si mai sunt multe alte motive dar daca tie iti place oricum, nici nu stiu dc ai postat intrebarea pentru ca orice am zice noi tie oricum o sa iti placa de el la fel de mult...acum stii tu gusturile nu se discuta fiecare cu parerea luihappy

| sabinutza_9332 a răspuns:

Pai sa iti zic de ce nu-l suport pe justin biber...
1.Crede ca e atragator si interesant(nu mi se pare)
2.Nu imi place cum canta.
3.Crede ca daca el e "justin biber" poate sa fie cu Selena Gomez...

Cam asta e tot...

| JusyIsMyLove a răspuns:

Eu il love struck funda?