| Me27 a întrebat:

Am si eu o nelamurire: am comentat ceva la un videoclip pe youtube si vreau sa vad daca mi-a dat cineva "reply" unde ar trebui sa imi apara (daca imi caut comentariul imi va lua foarte mult timp)

2 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Click in dreapta sus pe account-ul tau, dupa care dai click 'INBOX' si ai in stanga tabul 'COMMENTS'...

| Me27 explică (pentru Nucreeed):

Daca apas pe account imi apare youtube si google account si optiuni la ele, dar nu imi apare si inbox printre ele straight face