| theboss8159 a întrebat:

Buna am si eu un radio online e 24/24 si vreau un script pentru dedicatii si sa vina dedicatiile pe email radio.infinity99@yahoo.com si nu stiu cum sa fac si nu gasesc cine ma poate ajuta cu un script dar care sa mearga are funda sau sa ma caute pe Y! M sebimuresan2005 plz funda si vot dau plz ajutorrrrrrrrr

1 răspuns:
| bsb a răspuns:

Daca ai site este usor. ajunge sa faci un script in PHP care sa permita utilizatorilor sa scrie e-mailuri (dedicatii) direct catre tine. e usor, si rapid. success (daca vrei ajutor, cere-mi-l). papa