| chemicalX a întrebat:

Am un iPod de un an si prima oara mergea, ascultam la el, dar ii s-a descarcat bateria si aseara l-am bagat la incarcat si l-am uitat, a stat toata nopatea la incarcat laughing si azi dimineata cand sa-l scot tot nu s-a incarcat!straight face ce pot sa fac?! help!
dau fundoi!:*

1 răspuns:
| Agapimu a răspuns:

Pai daca nu iti merge incarcatorul. Poti sa-ti cumperi un Incarcator Universal.Se poate incarca orice baterie la el si + ca ii ieftin, desi nu tine chiar asa de mult incarcat dar e mai bine decat delochappy