| TrupFaraSuflet a întrebat:

Bunahappy...am vazut (ieri parca) la neata cu razvan si dani un videoclip.Defapt erau numa niste secventethinking Nu stiu nici cine canta melodia, si nici cum se numeste sad in videoclip stiu ca un tip tot o urmarea pe una in mall, si la sfarsit tipa aia blonda se intalneste cu prietena ei pe care o saruta....asta ii tot ce stiu sad poate cineva sa imi spuna cum se numeste?

6 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Nu te mai uita la toate câcaturile.

| TrupFaraSuflet explică (pentru Delicacy):

laughing...maicamea se uita...eu numa am trecut din intamplare prin camerabig grin

| Delicacy a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Şi erai un trup fără suflet, nu?

| TrupFaraSuflet explică (pentru Delicacy):

Darolling on the floor...si apropo, am aflat cum se numeste melodiatongue
Time to move - Bogdan Vlădău feat. Dr. Slim