| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa cant poate chiar sa ajung o cantareata dar asta este doar un vis totusi am mers la doua scoli de muzica care miau fost recomandate fiind "cele mai bune " dar nu a fost adevarat. profesorilor le pasa doar de salariul care il primeau dupa o vreme am vrut singura sa incep sa lucrez aspura vocii mele dar nu a cam reusit. unii spun ca am o voce buna dar sunt cam nesigura. aveti niste sfaturi?winking

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai poate este doar un vis la varsta ta, nu se stie pe viitor daca o sa-ti mai pese la fel de mult.
Parerea mea te va ajuta pe viitor muzica doar daca ai voce cu adevarat, iar daca ai acest talent nu iti trebuie decat sa faci canto si sa exersezi cat mai mult, adica zilnic!
Nu te lasa pe o ureche ci incearca sa te autoperfectionezi.
Alege de asemenea un stil muzical flexibil care ar putea avea cautare si peste ani, dance, pop, mixtitudinea dintre ele ceea ce se canta in ziua de azi.

1 răspuns:
| DarkShadow98 a răspuns:

Trimite-mi un video-clip cu tine cantand si iti spun eu daca e cazul sa continui sau nu adyclarinet9@yahoo.com