| asjdhkas a întrebat:

Buna as dori sa stiu cand incepe Saracii Tineri Bogati de pe acasa?

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

A inceput deja. Se difuseaza pe acasa de la 19. 30 pana la 20. 30. Deja s-au difuzat vreo 20 de episoade. fundita?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

A inceput de 1 saptamana. In fiecare zi pe Acasa de la 19:30.

| Alii a răspuns:

A inceput acum 1 saptamana de la ora 19:30batting eyelashes

| madalicious a răspuns:

A inceput deja de 2 saptamani si jumatate, si se difuzeaza zilnic la ora 19. 30. Maine va fi al 19 - lea episod.winking

| IO.oanaa <3 a răspuns:

La ora 7 jumate.

| Daniela_3373 a răspuns:

A inceput de pe 7 iunie.Azi a fost episodul 18.Il poti urmari in fiecare zi la ora 19:30 pe Acasa Tv. happy

| together4ever a răspuns:

La ora 19:30

| traficanta a răspuns:

A inceput de multlaughing

| Carlaaa a răspuns:

A inceput.
Este de zilnic de la ora 19:30.

| geoolina a răspuns:

A inceput demult este in fiecare zi la ora 19:30

| hevy a răspuns:

Buna! a inceput acum 18 zile si serialul este super tare baiatul cel mai tare este esteban si personajul principal adica alejandra este foarte draguta.in fiecare zi la ora 7:30. fundita?

| Consumptive a răspuns:

Zilnic la ora 19:30 pe acasa tv